Nanovia
PEKK-A CF
PEKK-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 360–380 °C |
|---|---|
| Podložka | 120–150 °C |
| Rychlost | 20–40 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2900MPa |
| Prodloužení při přetržení | 80% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 5.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 139°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 160 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.