Nanovia
PETG CF
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–90 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.35 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50/28XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4150/2280XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.7/1.6XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 20kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.