Nanovia
PETG ESD
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 245–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 85–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.32 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43/24XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2130/1834XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.4/1.5XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 80 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.