Nanovia
PLA EF 3D850
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–210 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 58/48XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3540/3185XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.6/2.4XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 1.18kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 85°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57.5 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.