Nanovia
PLA Lin
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37/26XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2830/2270XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.4/2.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 77D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 85°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57.5 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.