Nanovia
PP CF
PP-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 235–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 29MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5385MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.3% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 3.5kJ/m² |
| Tvrdost | 61D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 88°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.