NinjaTek
NinjaFlex
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 225–250 °C |
|---|---|
| Podložka | — |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 125 °C / — |
| Hustota | 1.19 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 26MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 12MPa |
| Prodloužení při přetržení | 660% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 4.2kJ/m² |
| Tvrdost | 85A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 60°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -35 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.