Ooznest
PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 195–215 °C |
|---|---|
| Podložka | 35–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 70MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3120MPa |
| Prodloužení při přetržení | 20% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 3.4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 57 °C |
| VICAT | 60°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.