Overture3D
Easy Nylon
PA
Tiskové parametry
| Tryska | 245–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 50 °C |
| Rychlost | 30–70 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 95 °C / 7 h |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/50.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2349MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.4% |
| Pevnost v ohybu | 85MPa |
| Rázová houževnatost | 7.9kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 181.2°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.