Overture3D
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 65–70 °C |
| Rychlost | 300 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 5 h |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/45.7XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2311.1MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.3% |
| Pevnost v ohybu | 80.1MPa |
| Rázová houževnatost | 20.2kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 75°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.