Overture3D
PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–60 °C |
| Rychlost | 40–70 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 7 h |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/38.9XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2641MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.1% |
| Pevnost v ohybu | 84.9MPa |
| Rázová houževnatost | 3.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 64.2°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.