Polymaker
Fiberon ASA-CF08
ASA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 90 °C / 6 h |
| Hustota | 1.09 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/25XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3611.7MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.8% |
| Pevnost v ohybu | 69.1MPa |
| Rázová houževnatost | 5.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 97.3°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 106.6 °C |
| VICAT | 110.8°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.