Polymaker
Fiberon PET-CF17
PET-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 270–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 300 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 100 °C / 10 h |
| Hustota | 1.34 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/27.9XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5481MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.4% |
| Pevnost v ohybu | 109.3MPa |
| Rázová houževnatost | 5.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 147.5°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 79.3 °C |
| VICAT | 238.4°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.