Polymaker
Fiberon PETG-rCF08
PETG-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 3 h |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/41.1XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3710.1MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.7% |
| Pevnost v ohybu | 94.6MPa |
| Rázová houževnatost | 4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65.7°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 69.7 °C |
| VICAT | 81.6°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.