Polymaker
PC-ABS
PC-ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–105 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 6 h |
| Hustota | 1.1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/22.9XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1835MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.2% |
| Pevnost v ohybu | 66.3MPa |
| Rázová houževnatost | 25.8kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 106.4°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 109 °C |
| VICAT | 135°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.