Polymaker
PC-PBT
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–115 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 90 °C / 2 h |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/28.6XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1849MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.6% |
| Pevnost v ohybu | 66.4MPa |
| Rázová houževnatost | 21.4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 90.8°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 140 °C |
| VICAT | 139°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.