Polymaker
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | 300 mm/s |
| Ofuk | 20–60 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 6 h |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/45.71XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2311.11MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.95% |
| Pevnost v ohybu | 80.08MPa |
| Rázová houževnatost | 15.74kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 71.24 °C |
| VICAT | 75°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.