Polymaker
PLA-Pro
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 300 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 6 h |
| Hustota | 1.237 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/25.39XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2531.08MPa |
| Prodloužení při přetržení | 16.57% |
| Pevnost v ohybu | 62.12MPa |
| Rázová houževnatost | 20.76kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 55.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 58.3 °C |
| VICAT | 63.5°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.