Polymaker
PolyFlex TPU90
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–60 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 8 h |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 30MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 6.17MPa |
| Prodloužení při přetržení | 586.8% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 90A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.