Polymaker
PolyFlex TPU95-HF
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 200–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–50 °C |
| Rychlost | 40–100 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 8 h |
| Hustota | 1.16 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 23.11MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 13.24MPa |
| Prodloužení při přetržení | 462.3% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.