Polymaker
PolyLite ABS
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 245–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–100 °C |
| Rychlost | 50–200 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 6 h |
| Hustota | 1.04 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/29.7XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2246.6MPa |
| Prodloužení při přetržení | 17.9% |
| Pevnost v ohybu | 56.2MPa |
| Rázová houževnatost | 18kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 98°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 101 °C |
| VICAT | 104°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.