Polymaker
PolyLite LW-PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–210 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–60 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 6 h |
| Hustota | 0.9 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/20.8XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1688.574MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8.8% |
| Pevnost v ohybu | 50.2MPa |
| Rázová houževnatost | 2.4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 50.1°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 58.7 °C |
| VICAT | 60.3°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.