Polymaker
PolyLite PLA-CF
PLA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 30–70 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 6 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/15.1XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3280.7MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13.2% |
| Pevnost v ohybu | 51.7MPa |
| Rázová houževnatost | 5.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 54°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61.8 °C |
| VICAT | 64.1°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.