Polymaker
Polymaker HT-PLA-GF
PLA-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 6 h |
| Hustota | 1.337 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/22.46XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4206.91MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.3% |
| Pevnost v ohybu | 87.76MPa |
| Rázová houževnatost | 5.31kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 114.7°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 59.76 °C |
| VICAT | 148.3°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.