Polymaker
PolyMax PC-FR
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–105 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 6 h |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/46XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2634MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.49% |
| Pevnost v ohybu | 96.6MPa |
| Rázová houževnatost | 11.7kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 107°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 115 °C |
| VICAT | 116°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.