Polymaker
PolyMax PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0–20 % |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 6 h |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/28.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1784.2MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13.1% |
| Pevnost v ohybu | 57.3MPa |
| Rázová houževnatost | 10kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 72.3°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 79 °C |
| VICAT | 82°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.