Polymaker
PolyMide CoPA
PA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–50 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 48 h |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/43.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2223MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.9% |
| Pevnost v ohybu | 97MPa |
| Rázová houževnatost | 9.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 69.8°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 67 °C |
| VICAT | 180°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.