Polymaker
PolyMide PA12-CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–50 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 48 h |
| Hustota | 1.06 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/43.3XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3304.39MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.57% |
| Pevnost v ohybu | 109.9MPa |
| Rázová houževnatost | 12.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 105°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 54 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.