Polymaker
PolySmooth
PVB
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 25–70 °C |
| Rychlost | 40–60 mm/s |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 55 °C / 12 h |
| Hustota | 1.1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –/18.4XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2092MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.4% |
| Pevnost v ohybu | 76.2MPa |
| Rázová houževnatost | 9.2kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 66.3°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | 70°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.