PrimaCreator
PrimaSelect BVOH
BVOH
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 40–100 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.09 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 35MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2000MPa |
| Prodloužení při přetržení | 21.5% |
| Pevnost v ohybu | 50MPa |
| Rázová houževnatost | 14kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 53.8°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 62.9°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.