PrimaCreator
PrimaSelect NylonPower Glass Fiber
PA-GF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–70 °C |
| Rychlost | 40 mm/s |
| Ofuk | 20–60 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.07 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 64.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2534MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.2% |
| Pevnost v ohybu | 125MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 160°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.