PrimaCreator
PrimaSelect PC
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 70MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4400MPa |
| Prodloužení při přetržení | 13.5% |
| Pevnost v ohybu | 91.5MPa |
| Rázová houževnatost | 37.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 107°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 116°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.