PrimaCreator
PrimaSelect PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 225–245 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 42.5MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3400MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9% |
| Pevnost v ohybu | 67.5MPa |
| Rázová houževnatost | 75kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 70°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 70 °C |
| VICAT | 80°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.