PrimaCreator
PrimaSelect PLA Gradient
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 32MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 4000MPa |
| Prodloužení při přetržení | 30% |
| Pevnost v ohybu | 60MPa |
| Rázová houževnatost | 19.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 53°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | 60°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.