PrimaCreator
PrimaSelect PLA Metal-Shine
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 31.5MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3350MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8% |
| Pevnost v ohybu | 55MPa |
| Rázová houževnatost | 30kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 58°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | 62°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.