PrimaCreator
PrimaSelect PLA Pastel
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 30–60 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.425 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 39MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2400MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3% |
| Pevnost v ohybu | 77.5MPa |
| Rázová houževnatost | 40kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 58°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | 57°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.