Print-Me
Advanced Matt PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | — |
|---|---|
| Podložka | 40–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 40–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.17 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 6.1kJ/m² |
| Tvrdost | 73D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 70°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.