Prusament
ASA
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 105–115 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 93 °C / — |
| Hustota | 1.07 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 42/45XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1600/1700XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.4/3.8XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 64/69XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 12/15XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 78D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 86°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.