Prusament
PC Blend
PC
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 265–285 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–120 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 113 °C / — |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 63/63XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1900/2000XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.8/5.8XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 88/94XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 12/12XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 79D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 93°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.