Prusament
PC Space Grade
PC
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 280–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 110–130 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 72MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3100MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.8% |
| Pevnost v ohybu | 89MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 83D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 137.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.