Prusament
PEI 1010
PEI
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 400–420 °C |
|---|---|
| Podložka | 140–160 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 150 °C / 7 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 95MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2300MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.6% |
| Pevnost v ohybu | 98MPa |
| Rázová houževnatost | 3.4kJ/m² |
| Tvrdost | 83.5D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 207°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.