Prusament
PETG V0
PETG-FR
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — / 6 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 39/42XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1700/1800XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.5/3.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 60/64XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 23/33XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 79D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 68°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.