Prusament
PP Carbon Fiber
PP-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 75–95 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 0.91 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 27.3/30.7XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2100/2500XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.4/3.2XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 27.5/41.7XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 14.5/10.5XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 62D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 115°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.