Prusament
PP Glass Fiber
PP-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 235–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 85–105 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40.3/48.8XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2100/2500XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.5/4.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 50.2/70.4XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 7.9/9.9XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 68.5D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 112.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.