Prusament
PVB
PVB
Tiskové parametry
| Tryska | 205–225 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 6 h |
| Hustota | 1.1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50/49XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1700/1700XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.6/4.4XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 72/73XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 7/10XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | 77D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 58°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.