Prusament
TPU 95A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 55–75 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 30–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 41.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 563.3% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 92A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 78.6°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 101.6°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.