purefil
PETG
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 210–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 4 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 51MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2120MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 7kJ/m² |
| Tvrdost | 78D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 77°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 81°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.