Push Plastic
PEI 1010
PEI
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 375 °C |
|---|---|
| Podložka | 160 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 150 °C / 4 h |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 109.6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3578.6MPa |
| Prodloužení při přetržení | 60% |
| Pevnost v ohybu | 164.8MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 210°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 217 °C |
| VICAT | 219°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.