Qidi Tech
ABS-GF25
ABS-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 30–120 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 5 h |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48.48/30.48XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3752.13/2843.56XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.1/2.2XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 78.8/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 8.91/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 81°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 103 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.