Qidi Tech
ASA
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 30–120 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 75 °C / 5 h |
| Hustota | 1.07 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 38.5/27.87XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2317/2037XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.2/2.43XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | 64.49/–XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | 12.9/–XY/ZkJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 83°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 98 °C |
| VICAT | 101°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.